پنتون چاپ

سوالات متداول

سوالات متداول

پاسخ پر تکرار ترین پرسش ها

چرا پنتون چاپ؟

فروشگاه آنلاین پنتون چاپ، با افتخار بصورت 24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته به شما هموطنان عزیز خدمات چاپ و طراحی گرافیک ارائه می‌دهد.
همواره ساده‌سازی و سرعت‌بخشی فرآیند سفارشات چاپی در کنار ضمانت، کیفیت بالا، قیمت مناسب و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان از اصول و اهداف اصلی این مجموعه بوده و می‌باشد.

سفارش چگونه برایم ارسال می‌شود؟

_ کلیه سفارشات بالای یک میلیون تومان بصورت رایگان به آدرس شما ارسال می‌شود.
_ در صورتی که آدرس پستی شما واقع در شهر تهران باشد، می‌توانیم محصولتان را به وسیله تیپاکس، پست پیشتاز و یا پیک موتوری به انتخاب شما به دستتان برسانیم.
_ در صورتی که محل اقامت شما خارج از شهر تهران باشد؛ سفارش شما از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری نظیر تیپاکس و پست پیشتاز و یا باربری به آدرس شما ارسال خواهد شد.

آیا محصولات سایت شامل گارانتی چاپ می‌شوند؟

بله، کلیه محصولات شامل ضمانت می‌شود.

به پشتوانه ماشین آلات به روز، واحد کنترل کیفیت و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب، همواره سعی داریم که کیفیت مطلوبی را به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است در صورتی که بروز اشکال و ایراد در محصولات از جانب خدمات چاپ ویژه باشد، سفارش شما شامل گارانتی خواهد شد و خسارات وارده جبران می‌گردد.

فایل طراحی را ندارم. چه کار باید کنم؟

اگر فایل طراحی را ندارید و یا امکان طراحی برایتان مقدور نیست می‌توانید در صفحه محصول بر روی دکمه “درخواست طراحی” کلیک کرده تا محصول مورد نظر در لیست درخواست طراحی ثبت گردد. سپس پس از وارد کردن اطلاعات لازم در فرم مربوطه و پرداخت هزینه فرآیند طراحی توسط طراح آغاز می‌گردد.